طرح اتوماسیون خشکشویی های کشور

 مدیر عامل شرکت کن دو از بهره برداری از نرم افزار جدید خود در حوزه خشکشویی خبر داد.
مهندس معصومی با اعلام این خبر بیان کرد: این نرم افزار به مدیر این امکان را میدهد تا کلیه مراحل کاری خود را با سرعت عمل و دقت بالا انجام داده و مراحل صدور قبض ، ارسال اس ام اس، آی دی کالر، تولید و چاپ لیبل ،تعریف اجناس ،پرینت هزینه ها ،به کار بردن دو سطح دسترسی(مدیر و کارمند ) در نرم افزار ،چاپ صورتحساب و گزارشات مالی و غیره را به صورت کامپیوتری به شخص ارائه می دهد .

مدیر عامل شرکت کن دو عنوان کرد: از ابتدای سال 90 اجرای این پروژه در دستور کار تیم فنی مهندسی شرکت کن دو قرار گرفت و پس از گذشت یک سال نسخه اولیه این نرم افزار آماده و جهت تست مورد استفاده قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: هم اکنون پس از گذشت چهار سال، اکثر خشکشویی ها در اقصی نقاط کشور در حال استفاده از این نرم افزار می باشند و خوشبختانه این نرم افزار با ویژگیهای منحصر به فرد خود توانسته است جایگاه شماره یک را در بین کاربران به خود اختصاص دهد .

معصومی خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال زیاد از این نرم افزار در داخل و  خارج از کشور این شرکت بر آن شد تا نرم افزار خود را به زبان های انگلیسی و گرجستانی ترجمه و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

مهندس معصومی در ادامه با بیان اینکه این نرم افزار در حال اخذ تاییدیه فنی از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور می باشد اعلام کرد این نرم افزار دارای کاربری بسیار ساده ای است به طوری که هر شخص با داشتن اندکی آشنایی با کامپیوتر قادر به استفاده از آن می باشد.
وی  افزود : با توجه به حساسیت مبحث پشتیبانی و سرعت عمل در پاسخگویی به مشکلات مشتریان، پشتیبانی این نرم افزار در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین و تلفنی می باشد و چنانچه خشکشویی  ها مایل به خرید باشند می توانند با واحد فروش و بازاریابی این شرکت تماس حاصل فرمایند

آخرین اخبار

افزودن دیدگاه

2 × سه =