با توجه به گسترش روز افزون استفاده از تلفن همراه به عنوان یکی از کلیدی‌ترین ابزارهای مورد استفاده‌ی مردم، شرکت کن دو به تولید نرم افزار در بستر های مختلف موبایل پرداخته است. خدمات کن دو در زمینه تولید نرم‌افزار موبایل روی پلتفرم های موجود از جمله J2ME، Windows Mobile، iPhone/iPad و Android ارائه می گردد. در همین زمینه نرم‌افزارهای تولیدی می توانند مبتنی بر WAP, GPRS, GPSو Bluetooth پیاده سازی شوند. بنابراین اگر شما به تازگی فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده اید و یا یک شرکت و یا بنگاه اقتصادی بزرگ را اداره می کنید، کن دو بهترین راه حل‌ها را برای گسترش و شناخته شدن محصول و خدماتتان روی پرکاربردترین وسیله ارتباطی یعنی موبایل عرضه می کند.

نرم افزار موبایل

نرم‌افزار موبایل نرم‌افزاری قابل اجرا برروی گوشی‌های تلفن همراه است که معمولاً با حجم کم و در ابعاد صفحه تلفن همراه عرضه می‌شود.

در گذشته این نرم‌افزارها با زبان برنامه‌سازی جاوا نوشته می‌شدند که بر روی اکثر گوشی‌های تلفن همراه قابل اجرا بودند. تعداد قابل توجهی از این نرم‌افزارها نیز مختص سیستم عامل سیمبین طراحی می‌شدند و فقط بر روی گوشی‌های دارای این سیستم عامل قابل نصب و اجرا بودند.

امروزه با رشد فراگیر استفاده از تلفن‌های همراه و ورود سیستم عامل‌های جدید و هوشمندی همچون اندروید به این عرصه، تمرکز بر روی تولید نرم‌افزارهای درخور نسل جدید تلفن‌ همراه بیشتر شده است.

طراحی سایت